Консультації спеціалістів

Первинна консультація – це зустріч пацієнта з лікарем, коли лікар вперше знайомиться з тільки-но виникшим захворюванням чи загостренням хронічного захворювання свого пацієнта. Мета первинної консультації – визначити алгоритми діагностики та лікування даного захворювання у конкретного пацієнта, детальніше.

У зв’язку з військовим станом у нашій клініці діють знижки, подробиці за телефоном +38 097 676 56 30.

800 гривень
400 гривень

ONLINE консультація невролога-альголога, 60 хвилин, провідний спеціаліст

800 гривень

Консультація фізичного терапевта для розробки індивідуального алгоритму фізичної терапії

800 гривень

Ін’єкційна терапія

Одним з найбільш ефективних методів лікування МФБ та тригерних точок є НІДЛІНГ (від англійських: needle – голка; needling – проколювання голкою). Нідлінг – це не акупунктура, і не має з нею нічого спільного. Ви можете переконатися в цьому, подивившись відео про ін’єкційну терапію.

Лікувально-медикаментозна блокада – це ін’єкція анестезуючих препаратів або лікарських засобів у певні ділянки тіла для усунення або зменшення гострого, або хронічного болю.

Блокада паравертебральна (без урахування вартості медичних препаратів)

300 гривень

Блокада параартикулярна (без урахування вартості медичних препаратів)

300 гривень

Блокада для зняття гострого болю (без урахування вартості медичних препаратів)

300 гривень

Ін’єкційно-ультразвукова терапія, провідний спеціаліст (без урахування вартості медичних препаратів)

800 гривень

НІДЛІНГ (Обколювання тригерних точок), 30 хвилин, провідний спеціаліст

400 гривень

Фізична терапія

Наша команда лікарів оцінить поточний стан вашого організму та розробить індивідуальний план лікування чи покращення функціональних можливостей вашого організму. Це допоможе вам позбавитися багатьох хронічних хвороб, повністю розкрити потенціал свого тіла, бути здоровим і в хорошій фізичній формі.

Постизометрична релаксація м’язів (ПІРМ) – метод фізичної терапії для зміни функції та структури скелетних м’язів за допомогою чергування цілеспрямованих та дозованих напружень та розтягувань м’язової тканини.

Міофасціальний релізинг (МФР) – метод прямого (за допомогою пальців) або опосередкованого (за допомогою спеціальних інструментів) механічного впливу на болючі та ущільнені ділянки у фасціях. Завдання – розгладити і розтягнути перенапружені волокна фасціальної тканини, що зібралися у вузли. МФР дає швидкий результат, добре знімає біль, розслаблює м’язи та покращує структуру фасції.

Кінезіотерапія – науково-практичний метод лікування та розвитку людського тіла шляхом дозованої та цілеспрямованої рухової активності. Основний механізм лікувального впливу кінезотерапії – розбудова людського організму в потрібному (запланованому) напрямку на всіх рівнях: клітинному, тканинному, органному та системному. Цілеспрямоване дозоване рухове навантаження змушує клітину, тканину, орган працювати в нових умовах. Систематичне пристосування до цих нових умов призводить до розбудови працюючих структур та повернення до нормальної їхньої фізіології.

Ультразвукова терапія – метод лікувального впливу, який використовує імпульси звукових хвиль для проникнення в м’язові тканини і зігріває, викликає розширення і стиснення крихітних бульбашок газу в м’яких тканинах, що зменшує набряк і біль.

Ударно-вібраційна терапія (відома як перкусійний масаж) — це інноваційна методика, яка допомагає м’язам зняти напруження і забезпечити приплив крові до хворобливої ​​області. Розслаблює м’язи, знімає больові відчуття та сприяє зростанню м’язової маси.

Оздоровчий масаж – метод фізичного впливу на тканини людського організму шляхом їх механічної деформації різної сили, інтенсивності та спрямованості з метою оптимізації та покращення їх фізіологічного стану.

Постизометрична реалаксація м’язів на одному анатомічний рівень , 30 хвилин

400 гривень

Міофасціальний релізинг скелетних м’язів на одному анатомічному рівні[/fusion_tooltip ], 30 хвилин

400 гривень

Навчальне заняття з корекції опорно-рухового апарату, провідний спеціаліст

800 гривень

УВТ (ударно-хвильова терапія), 3000 імпульсів

300 гривень

УЗТ (Ультразвукова терапія тригерних точок), 30 хвилин

300 гривень

Вібраційна терапія, 10 хвилин

200 гривень
Сплатити онлайн
MEDHELPER ради допомогти Вам!
Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю відповімо на них
Записатись