Home/Ударно-вібраційна терапія

Ударно-вібраційна терапія (також відома як перкусійний масаж) – це інноваційна методика, яка допомагає м’язам зняти напругу і забезпечити приплив крові до болючої області. Розслаблює м’язи, знімає больові відчуття і сприяє зростанню м’язової маси.

Ударно вібраційна терапія

★★★★★ 624 відгуки на doc.ua, 130 в Google

Записатись

Оздоровительный массаж

★★★★★ 406 отзывов на doc.ua, 130 в Google

 600 грн     60 хв.

Записаться

Як це працює?

Ударно-вібраційна терапія – метод лікувального впливу механічними коливаннями низької частоти на живі тканини людського організму.

Ударно-вібраційна терапія прискорює і підсилює відновлення м’язових волокон, забезпечуючи швидкий точковий тиск на больову точку концентрованими короткими імпульсами що проходять глибоко в м’язову тканину. Це збільшує прилив крові до області болю, що допомагає зняти біль, розслабити напружені м’язи, зруйнувати рубцеву тканину і спайки, а також мінімізувати напругу в м’язах. У клініці MED HELPER процедури ударно-вібраційної терапії проводяться лікарем.

Вібрація може помітно впливати на наше тіло. Прикладом тому служить той факт, що серед професійних захворювань одне з найважливіших місць займає вібраційна хвороба, яка виникає при хронічному впливі вібрації на людину в умовах виробництва. Захворювання характеризується стійкими патологічними порушеннями в серцево-судинній та нервовій системах і в опорно-руховому апараті. Це доказово демонструє те, як вібрація може сильно впливати на наше здоров’я. Вібрація потрібної частоти і в правильних кількостях має виражену лікувальну дію.

У практиці лікування міофасціальних больових синдромів та тригерних точок вона використовується для біомеханічної стимуляції м’язової тканини і нервової системи. Через спрямовану вібрацію на скелетні м’язи людини ударно-вібраційна терапія усуває зони перенапруги і хворобливості в м’яких тканинах.

Техніка виконання

Процедура ударно-вібраційної терапії проводиться за таким алгоритмом:

1. Пацієнт вкладається спеціальним чином для максимально зручного доступу до місця проведення терапії.

2. Шкірні покриви в місці проведення не повинні бути травмовані механічно, мати ділянок запалення або пошкодження.

3. Проводиться процедура ударно-вібраційної терапії з частотою і амплітудою відповідно до особливостей тканин на обраній ділянці тіла і здатністю пацієнта переносити вібрацію з вибраними параметрами.

4. Загальна тривалість процедури від 3 до 5 хвилин в одній анатомічній області.

ВАЖЛИВО!

Ми використовуємо спеціально розроблене обладнання та алгоритми ударно-вібраційної терапії для лікування гострого і хронічного болю в залежності від анатомічної ділянки і особливостей захворювання. При отриманні курсу ударно-вібраційної терапії пацієнти, починаючи з 2-3 процедури по 5-6 можуть відчувати постійні больові відчуття в тих частинах тіла, які піддавалися вібраційному впливу. Це фізіологічна реакція м’язової тканини на незвичне навантаження і не є причиною припинення терапевтичних процедур.

Відгуки
Достовірність яких ви можете перевірити

Совершенно потрясающий врач и отзывчивый человек! Чудом нашли его, когда я уже почти год была прикована к постели. Прошла всех, кого можно в Киеве и в Одессе: опытных врачей, разные клиники, разные курсы массажа, остеопатов, хиропрактиков, центры Бубновского и Евминова китайскую и вьетнамскую акупунктуру :( Почти все  весь отзыв

Марина Гижа
Отзыв с Google Мой Бизнес

Смотреть оригинал

Этим летом я познакомилась с миофасциальными болями – ноющие, спазмирующие, пульсирующие, блуждающие боли в руке, плече, области груди. Мази, крема, которыми я пыталась облегчить боль, не помагали, боль усиливалась, и даже обезболивающие не особо облегчали состояние. Мне повезло и я попала к Руслану Васильевичу, который без весь отзыв

Марина Гижа
Отзыв с Google Мой Бизнес

Смотреть оригинал

Я прошла курс лечения у Руслана Васильевича в прошлом месяце. Клиника мне очень понравилась: на ресепшине приятная девушка Татьяна, которая помогала решать вопрос с записью на процедуры и любые другие вопросы; доктор компетентный и применяет всесторонний подход к диагностированию, включая психосоматику весь отзыв

Galina Zhuravel
Отзыв с Google Мой Бизнес

Смотреть оригинал

Единственное место в Киеве где правильный подход к лечению МФБС, даже в сложных хронических случаях. Если вы видели ролики Лукьянова и Конкина на youtube, то вам сюда. Перепробовал кучу клиник и специалистов – все безрезультатно. В конечном итоге уже предлагали операцию. К счастью попал сюда. Я не мог нормально ходить весь отзыв

Антон Михайлюк
Отзыв с Google Мой Бизнес

Смотреть оригинал
Більше відгуків

Поширені запитання

Чим ударно-вібраційна терапія відрізняється від традиційного масажу, так це десенсибілізацією навколишньої області хворого м’язу шляхом поступового впливу на м’язові волокна до тих пір, поки не буде проникнута цільова область. Таким чином ми можемо впливати на певну больову точку, не викликаючи сильного болю, який з цим пов’язаний.

MEDHELPER готовий допомогти Вам!
Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю відповімо на них
Записатися