Home/Ультразвукова терапія

Ультразвукова терапія – метод лікувального впливу, який використовує імпульси звукових хвиль для проникнення в м’язові тканини і надає зігріваючу дію, викликає розширення і стиснення крихітних пухирців газу в м’яких тканинах, що зменшує набряк і біль.

Ультразвукова терапія

★★★★★ 624 відгуки на doc.ua, 130 в Google

Записатись

Оздоровительный массаж

★★★★★ 406 отзывов на doc.ua, 130 в Google

 600 грн     60 хв.

Записаться

Лікувальний ультразвуковий вплив стимулює роботу центральної нервової системи і проведення імпульсів по периферичних нервах, поліпшує кровообіг і фізіологічні процеси в тканинах. Ультразвук в імпульсному режимі невеликими дозами надає болезаспокійливу, розсмоктуючу, десенсибілізуючу дії. Тканини людського організму за своєю щільності є неоднорідними, і поширення ультразвуку в них відбувається нерівномірно. Найбільше ультразвукову енергію поглинають кістки, ділянки на кордоні різних тканин і внутрішні клітинні мембрани. У клініці MED HELPER процедуру ультразвукової терапії проводять лікарі.

Як це працює?

Ультразвук проникає на 4-6 сантиметрів в тканини людського тіла і викликає теплові ефекти, деформації мікроструктур тканин (мікровібрації), зміни спрямованості та інтенсивності клітинного дихання (фізико-хімічну дію).

Механічна деформація акустичним тиском на клітинному рівні створює ефект внутрішньотканинного мікро масажу.

Тепловий ефект обумовлений енергією звукових хвиль, які проникають глибоко в живі тканини. Це покращує кровообіг і швидкість біохімічних процесів. Сполучна тканина при цьому стає більш еластичною а м’язові спазми і контрактури зменшуються.

Фізико-хімічні зміни стимулюють відновлення і загоєння тканин.

Все це сприяє усуненню локальних м’язових гіпертонусів і тригерних точок – джерел болю в скелетних м’язах (міофасціальної болі).

Техніка виконання

1. На початку процедури на поверхню тіла (шкіру) в місці проведення УЗТ наносять спеціальний звукопровідний гель (для ультразвукових процедур) або вазелін.

2. Лікування ультразвуком проводять двома основними способами:

  • Повільно пересувають випромінювач ультразвуку поздовжніми або круговими рухами по обраній ділянці тіла (рухливий спосіб).
  • Нерухомо утримують випромінювач над зоною впливу (нерухомий метод).

3. Поверхня випромінювача ультразвуку повинна щільно прилягати до поверхні шкіри.

4. Тривалість лікування ультразвуком однієї області тіла становить 2 – 5 хвилин, а на області великого суглоба до 9 хвилин.

5. Протягом однієї процедури УЗТ можна обробити до 4 областей тіла.

6. Тривалість сеансу ультразвукової терапії на кількох областях не повинна перевищувати 20 хвилин, а при впливі на одну область – 9 хвилин.

7. Курсове лікування ультразвуком, в залежності від захворювання, становить від 5 до 20 процедур.

ВАЖЛИВО!

Ми використовуємо сертифіковане обладнання для ультразвукової терапії, спеціальні звукопровідні гелі та алгоритми лікування гострого і хронічного міофасціального болю в залежності від анатомічної ділянки і особливостей захворювання. Після проведення процедури ультразвукової терапії пацієнти можуть відчувати больові відчуття в тих частинах тіла, які піддавалися ультразвуковому впливу. Це фізіологічна реакція м’язової тканини на незвичний лікувальний фактор і не є причиною припинення терапевтичної процедури.

Відгуки
Достовірність яких ви можете перевірити

Совершенно потрясающий врач и отзывчивый человек! Чудом нашли его, когда я уже почти год была прикована к постели. Прошла всех, кого можно в Киеве и в Одессе: опытных врачей, разные клиники, разные курсы массажа, остеопатов, хиропрактиков, центры Бубновского и Евминова китайскую и вьетнамскую акупунктуру :( Почти все  весь отзыв

Марина Гижа
Отзыв с Google Мой Бизнес

Смотреть оригинал

Этим летом я познакомилась с миофасциальными болями – ноющие, спазмирующие, пульсирующие, блуждающие боли в руке, плече, области груди. Мази, крема, которыми я пыталась облегчить боль, не помагали, боль усиливалась, и даже обезболивающие не особо облегчали состояние. Мне повезло и я попала к Руслану Васильевичу, который без весь отзыв

Марина Гижа
Отзыв с Google Мой Бизнес

Смотреть оригинал

Я прошла курс лечения у Руслана Васильевича в прошлом месяце. Клиника мне очень понравилась: на ресепшине приятная девушка Татьяна, которая помогала решать вопрос с записью на процедуры и любые другие вопросы; доктор компетентный и применяет всесторонний подход к диагностированию, включая психосоматику весь отзыв

Galina Zhuravel
Отзыв с Google Мой Бизнес

Смотреть оригинал

Единственное место в Киеве где правильный подход к лечению МФБС, даже в сложных хронических случаях. Если вы видели ролики Лукьянова и Конкина на youtube, то вам сюда. Перепробовал кучу клиник и специалистов – все безрезультатно. В конечном итоге уже предлагали операцию. К счастью попал сюда. Я не мог нормально ходить весь отзыв

Антон Михайлюк
Отзыв с Google Мой Бизнес

Смотреть оригинал
Більше відгуків

Поширені запитання

Фактично, ультразвук впливає на метаболізм клітин м’яких тканин. Коли ультразвук збільшує кровотік, він робить клітини більш сприйнятливими, розслабляє, знімає біль.

Ультразвукова терапія – це процедура, при якій ультразвукові хвилі використовуються для передачі тепла і енергії м’язам спини, включаючи, зв’язки, сухожилля і кістки. Його мета – зменшити біль і прискорити загоєння. Ультразвукова терапія – дієвий метод для лікування болю в спині і попереку, але найбільшої ефективності лікування можна добитися суміщенням декількох методів лікування.

Ультразвукова терапія – безпечна, ризики можуть зрости через тривалі проміжки часу впливу ультразвуку або при використанні пристрою непрофесіоналами.

MEDHELPER готовий допомогти Вам!
Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю відповімо на них
Записатись